czwartek, 30 lipca 2015

Od Rin'a Cd. Nero

- Rin Okumura - przedstawiłem się ściskając jego rękę.
- Rin co się stało. Ja chce wracać do klasztoru. - usłyszałem za sobą głos. Spojrzałem na czarnego kota z małymi różkami i dwoma ogonami. Czyli Kuro też tu wciągnęło.
- Zakonu? - zdziwił się chłopak.
- No tak. Kiedy byłem mały razem z bratem człowiekiem znalazł nas egzorcysta i wychował. Jednak niedawno objawiły się moje moce i trafiłem tutaj. - wytłumaczyłem.
Kuro spojrzał groźnie na Nero. Podniosłem kociaka na ręce i pogłaskałem go.
" Spokojnie Nero jest nie z nami. Nic ci nie zrobi " - powiedziałem do niego w myślach. Kuro zeskoczył mi z rąk i stanął obok mojej nogi. Jego ogony falowały nerwowo .

< Nero?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy