środa, 29 lipca 2015

Od Liny CD Nero

- Myślałam, że je znasz. Poza tym wolę cię nie zabijać. Kodeks wojowniczki mi przeszkadza. Ale jestem Lina. - odparłam, stając obok niego.
- Nero... - odparł, co pewnie było jego imieniem. Ja się nie znam na tych imionach demonów... No ale co tam.
-Tak wogóle, po co ci było moje imię? By inni z twojej rasy donieśli, że popełniłam kolejne morderstwo? Anioły by ci nie uwierzyły, jakby co. - powiedziałam.
-  Yhm. Nie. - powiedział. Ja tylko westchnęłam i poszłam do pokoju, gdzie musiałam posprzątać po kocie Nero. Ogarnęłam cały pokój wzrokiem, i natrafiłam na zegarek - była 06.27 Co oznacza, że walczyliśmy całą noc.
Nero?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy