czwartek, 30 lipca 2015

Od Nero Cd. Liny

W końcu się otrząsnąłem i po tych brudnych myślach i robocie ale  co jeśli i tak by ten związek nie potrwał  by długo po czym pomyślałem  związek jak perwitynie kłamie a aniołek mi wybacza ... . Uśmiechnąłem się do dziewczyny.
-Ohh gdybym znalazł poczucie szczęścia-mruknąłem  po czym spojrzałem w stronę  drzwi odchodząc od  dziewczyny.
-Ale jak do szczęścia-zapytała sie 
-Demony nigdy nie znajdą szczęścia prawda?-zapytałam się przy progu drzwiach 


<Lina?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy