czwartek, 30 lipca 2015

Od Liny CD Nero

- Jak możesz! - krzyknęłam, lecz na podłodze leżał już tylko popiół. Nie lubiłam tego kota, i chętnie bym się go pozbyła, ale nie w taki sposób! Odwróciłam się na pięcie i poszłam. Cała moja sympatia do niego prysła. No i co!? Nigdy nie powinnam była polubić demona! Są złe jak diabeł, chłodne jak kamień i śliskie jak lód. Przez ich ciała przemawiają wszystkie diabły. Eho moich kroków ponosiło się po całym korytarzu. Na dworzu panował mrok. A i co mnie to!? Gdybym tylko mogła, wskrzesiłabym tego kociaka. Tylko jak? Nie mam tak potężnej mocy.
Nero?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy