środa, 29 lipca 2015

Od Nero Cd. Rin'a

Zamknąłem  przez moment oczy i znów je otworzyłem.Na szczęście głosy znikły oraz i przestały się ruszać obrazy, ale chłopak stał.
-Jesteś na zamku Forbidden.-odpowiedziałem po czym dodałem -Gdzie nigdy z tond nie wyjdziesz.-mruknąłem przez te ostatnie.
-A co ja tu robię?-spytał się patrząc na mnie chłopak
-Pewnie Xaro cie ściągnął tu.-uśmiechnąłem się."wreszcie nie jestem tu sam z demonów" uśmiechnąłem się ponownie.
-Jeśli jesteś nowy to trzeba cie oprowadzić po zamku prawda/-spojrzałem w stronę obrazów które wcześniej mnie wołały.-tylko spróbujcie się odezwać-mruknąłem w ich stronę potem znów się odwróciłem do chłopaka.
-Jestem Nero Sakamoto .Twój  od dziś przywódca.-podałem rękę chłopakowi.

<Rin?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy