środa, 29 lipca 2015

Od Nemidith CD Lina

Westchnęłam. Czy chciałabym znów być normalnym aniołem... Nie wiem. Nie jestem pewna.
- Tylko że... - zaczęłam. - Nawet jeśli to zrobisz, dla mnie raczej nie będzie już miejsca w niebie. Nie po tym, co zrobiłam. Nie przyjmą mnie, a unicestwią. - zrezygnowana pokręciłam głową. Wiedziałam, że Lina będzie chciała wiedzieć, co zrobiłam. I chyba jej powiem. Ale jeszcze nie teraz. Powiem to w chwili, gdy będziemy spokojnie siedziały, i może się trochę bardziej zaprzyjaźnimy.

Lina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy