czwartek, 30 lipca 2015

Od Liny CD Nero

Zastanawiałam się, jak odpowiedzieć mu na to pytanie.
- No cóż. Anioły ogólnie nie zabijają. Po prostu za pomocą swojej anielskiej magii przenoszą wroga do lochów. - odparłam. - A że to ja jestem przywódczynią wojowniczek, to muszę dawać dobry przykład. - dodałam.
- Tutaj przecież nie dowiedzą się, że coś złego zrobiłaś. - Nero został widocznie zaskoczony.
- Anioły mają sposób na wszystko. W ciągu kilku dni najwyższa Aiko(Oby żyła wiecznie!) by się dowiedziała, i kiedy wrócę wymierzyłaby mi surową karę.
- Ciągle wierzysz, że wrócisz?
- Nadzieja upada ostatnia, nawet jeśli siedziałam tu ponad 300 lat.
Nero?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy