środa, 29 lipca 2015

Od Nero Cd. Liny

Uśmiechnąłem się  chociaż z niesamowitego bólu."Czy ona teraz będzie zamierzała mnie zabić."chciałem już pobiec w stronę ale się zawahałem."Co pomyślą inne demony ,Co jeśli znów będą się ze mnie naśmiewać" Więc nie ocieknąłem tylko spojrzałem w dziewczynę 
-My demony w porównaniu do was nie mamy  jakiś tam kodeksów ale za to pewne zasady które powinniśmy je przestrzegać.-uśmiechnąłem się.Dziewczyna powoli podeszła po czym znów coś dodałem  -Bo to trochę nie uprzejmie wołać na ciebie Anielica albo Anielico -uśmiechnąłem się po czym znów dostałem od niej kopniaka,ale tym  razem mniej bolał.
-A to za co!-krzyknąłem 

<Lina?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy