czwartek, 30 lipca 2015

Od Nemidith CD Nero

- Anielica, albo i nie. - prychnęłam. Potrząsnęłam skrzydłami, by poprawić zmierzwione po drzemce pióra.
- No to tak czy nie? - zapytał ponownie chłopak.
- A czemu miałabym ci to powiedzieć? Włazisz do mojego pokoju, budzisz mnie, a do tego zadajesz pytania. - uśmiechnąłem się trochę złośliwie. Nie znam gościa, musze utrzymać dystans... - Nie wiesz, że jeśli kogoś o coś pytasz, powinieneś najpierw wyjawić swoje imię? - zachichotałam. - Będę na tyle miła, by się przedstawić. Jestem Nemidith.

Nero?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy