środa, 29 lipca 2015

Od Nero Cd. Liny

-No zabij mnie! -zacząłem się śmiać- Skoro do znam  do tego że mnie anioł zabił no cóż będę może się smażył w piekle-Zacząłem się jeszcze bardziej śmiać.
-Jak ty się możesz śmiać jeśli masz w tym momencie zginąć?-zapytała się zdziwiona dziewczyna.
-Co się  stałaś już taka milsza? Nic nie po wiem dla czego się śmieje.-odpowiedziałem 
-No jak chcesz.-odpowiedziała po czym miała użyć tej swojej mocy ale gdy tylko jej przerwałem jednym słowem ...
-Zaczekaj jeśli chcesz mnie zabić  to chociaż zdrać mi swoje imię.-spojrzałem na dziewczynę .


<Lina?> 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy