czwartek, 30 lipca 2015

Od Liny CD Nero

- Napewno jakieś demony zaznają w swoim życiu szczęścia. Ale o jakie szczęście konkretnie ci tutaj chodzi? - spytałam.
- Tak ogólnie szczęście w życiu...
- No cóż, jesteś demonem, nie łatwo takie szczęście posiąść.
- To że nie jest łatwo, to ja wiem...
- Napewno będzie trudno zdobyć szczęście w tym mrocznym zamku, ale zawsze można spróbować.
- Ale musiałbym mieć przyjaciół i takie tam... Kto słyszał o demonie z przyjaciółmi?
- Hahaha! Nawet nie wiesz ile demonów przyjaźni się z aniołami. - zaśmiałam się.
- Napewno nie. By powiedzieli... - zastanowił się.
- Właśnie nie powiedzieli, każdy z nich się wstydzi. - zaśmiałam się.
Nero?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy