czwartek, 30 lipca 2015

Od Liny CD Nero

Chciałam przeprosić Nero. A wręcz musiałam. Nie mogłam się z nim tak kłócić. W głębi serca trochę mi się spodobał. Nie no, Lina, nie wariuj. Co, jeśli stanę się jedną z tych anielic która oszalała za jakimś demonem, który jej nie kochał? Takich historii było dużo. No choler*!! Lina, ogarnij się! Nagle wpadł mi do pokoju ten okropny kot Nero.
- A ty tu co robisz? - spytałam, bierząc go. Ten tylko miauknął uroczo w odpowiedzi.
- Zaniosę cię do twego właściciela. - mruknęłam, i poszłam w stronę pokoju Nero. Jednak po drodze na niego natrafiłam.
Nero?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy