czwartek, 30 lipca 2015

Od Nero Cd. Liny

"I po co ja do niej poszedłem "Pomyślałem przez moment.
-Czego chcesz-syknęła ze złości chciała zapewne już użyć swojego miecza na mnie. "Ciekawe czy to jest święcone." Lekko  się uśmiechnąłem do niej a za mną wyszedł mój kot.
-Więc co miałeś jej powiedzieć?- odpowiedziałem do kota który spojrzał na dziewczynę.-Więc bardzo cie przepraszam za zrujnowanie pokoju. -Odpowiedział Demonoid.Lina spojrzała na kota. 
-To on potrafi mówić?-zapytała się patrząc na mnie
-Tak ale zazwyczaj siedzi cicho ten głupek-spojrzałem  na blond włosom dziewczyne

<Lina?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy