wtorek, 28 lipca 2015

Od Nero Cd. Liny

-Cicho już to widzę -uśmiechnąłem się pod nosem.wcześniej byłem tutaj nikim a teraz no proszę jestem przywódcą demonów.
-Jestem Nero Sakamoto-podałem rękę dziewczynę.Dziewczyna miała zbyt jasno w pokoju bym wszedł oraz na pewno by mnie nie wprosiła do siebie. Czułem z daleka że jest aniołem.wcześniej nikt na mnie nie zwracał uwagi byłem tylko sam samiutki jak palec tu , A dzięki tej kryjówce i dzięki tej dziewczynie jestem kimś ważnym.Jestem przywódcą demonów.Przez moment przestałem  myśleć o sobie a spojrzałem na dziewczynę.Blondyna nie chętnie na mnie spoglądała i napewno nie chciała ze mną mówić.Więc uśmiechnąłem się znów."Czy ona się mnie boi?" pomyślałem przez chwile.

<Lina?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy