czwartek, 30 lipca 2015

Od Nero Cd. Rin'a

Poszedłem do swojego pokoju .Jak zwykle nie chciało mi się iść do łazienki się przebrać więc od razu poszedłem spać.Śniło mi się dużo wiele pięknych  scen jak i z dziewczynami jak i po prostu bogate życie.
-Nero wstawaj już jest 10 rano-usłyszałem głos mego kota.
-Co do cholery dziś mnie zastąpi ktoś inny.-mruknąłem leżąc  na łóżku zasypiając jeszcze na nim.
-Twoja dostawa leży w śmietniku-powiedział po czym od razu  wstałem i pobiegłem do śmietnika.-Gdzie to jest kosz jest pusty?-zapytałem się patrząc tym razem na stół.
-Chodziło ci żeby mnie zbudzić prawda?-zapytałem się po czym poszedłem  gdzie leżała dostawa.wyjąłem jakieś proszki,pastylki i też inne takie rzeczy.
-Jak myślisz co najpierw wziąć?-zapytałem z uśmiechem gdy nagle usłyszałem gdy ktoś za pukał do drzwi.-Co do cholery !-krzyknąłem po czym wszedł do pokoju Rin.
-Przepraszam że pytam ale co właśnie mam robić?-zapytał się pod chodząc  do mnie.Od razu stanąłem tak  by zakryć to co wyjąłem .
-A przeczytałeś księgę -zapytałem się


<Rin?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy