czwartek, 30 lipca 2015

Od Nero Cd. Liny

Dziewczyna odeszła. Gdy już straciłem ją z zasięgu wzroku poszedłem do zamku."Więc ma na imię Lina... ciekawe imię chociaż zbyt imtywne imię."Po krótkim czasie poszedłem w stronę mego pokoju.
-Cholera-odpowiedziałem w chodząc do mojego pokoju.-Znów rozwaliłeś w mój pokoj!Gdzie jesteś głupi kocie!-krzyknąłem szukając kota w pokoju,Ale najwyraźniej w pokoju go nie było.Wyszedłem z pokoju trzaskając drzwiami.
-Demonoid!Demonoid!-zacząłem krzyczeć po całym zamku.Choć zmęczony po tej walce byłem.-Kici kici choć do mnie!-Wołałem dalej , ale jak zwykle moje nie szczęście wpadłem na tą samą dziewczyne z którą walczyłem w nocy.

<Lina?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy