czwartek, 30 lipca 2015

Od Nero Cd. Nemidith

Przechodziłem akurat przez pokoje i sprawdzałem czy są otwarte.W końcu natrafiłem na taki który nie był zamknięty.
-huh myslałem że wszystkie są zamknięte...-mruknąłem "wejść czy nie wejść" pomyślałem  przez moment po czym westchnąłem i wszedłem zakrywając twarz od uderzenia .
-Proszę nie bij mnie!-krzyknąłem  i tego nie wiem czemu to powiedziałem ale byłem ciekaw co z tego wyjdzie. Jedynie co zrobiłem na rzut oka  to rozejrzałem się  po pokoju.
-huh Nikogo tu niema -mruknąłem po czym usłyszałem czyis głos.
-Ktoś ty /zapytała sie wychodząc z  progu dziewczyna.
-kolejna anielica?-mruknąłem

<Nemidith?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy