środa, 29 lipca 2015

Od Demonoid'a Cd. Kiyoko (Towarzysze)

-Miło mi ciebie poznać -odpowiedziałem idąc dalej.Kotka nie wiem czemu ale poszła za mną.
-Dokąd idziesz?-zapytała się przechodząc obok mnie.
-tego to nie wiem ale  idę tam gdzie nie będę się nudził-odpowiedziałem do niej idąc trochę szybkim tempem."Ciekawe czy pan zauważy  że nie ma mnie w jego pokoju"pomyślałem
-Możesz chwilę zaczekać?-zapytała się  nowo poznane zwierze podbiegając do mnie.
-No dobrze-odparłem i zwolniłem tempo."A w ogóle gdzie jest Nero a i tak pewnie późno wieczorem"
  -A w ogóle to skąd jesteś bo nie wyglądasz na żadnego z magicznych  zwierząt ?-zapytała się.
-Jestem tylko po prostu zwykłym kotem który potrafi mówić a po za tym jestem z małego miasteczka-uśmiechnąłem się


<Kiyoko?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy