-Miło mi ciebie poznać -odpowiedziałem idąc dalej.Kotka nie wiem czemu ale poszła za mną.
-Dokąd idziesz?-zapytała się przechodząc obok mnie.
-tego to nie wiem ale idę tam gdzie nie będę się nudził-odpowiedziałem do niej idąc trochę szybkim tempem."Ciekawe czy pan zauważy że nie ma mnie w jego pokoju"pomyślałem
-Możesz chwilę zaczekać?-zapytała się nowo poznane zwierze podbiegając do mnie.
-No dobrze-odparłem i zwolniłem tempo."A w ogóle gdzie jest Nero a i tak pewnie późno wieczorem"
-A w ogóle to skąd jesteś bo nie wyglądasz na żadnego z magicznych zwierząt ?-zapytała się.
-Jestem tylko po prostu zwykłym kotem który potrafi mówić a po za tym jestem z małego miasteczka-uśmiechnąłem się
<Kiyoko?>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz