czwartek, 30 lipca 2015

Od Nemidith CD Nero

- I bardzo dobrze. - westchnęłam. - Wolę żyć raz, niż przeżywać to poniżenie wiele razy. Uwierz mi, nie ma nic gorszego niż nie pamiętać większości swojego życia. - pochyliłam głowę i odsunęłam grzywkę, opadającą mi na twarz. Wpatrywałam się w podłogę.
- Nie pamiętasz? - albo mi się zdawało, albo tym razem słyszałam w jego głosie nutkę jakby... Rozbawienia, albo czegoś w tym stylu.
- Nie wiem nawet, kto jest odpowiedzialny za mój upadek. - prychnęłam.

Nero?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy