- A więc myślisz, że nikogo nie zabiłam. To się mylisz. Złamałam przysięge, którą złożyłam, miałam przestrzegać kodeksu wojowniczki. Ja... - zaczęłam.
- Stop, stop. Co to jest kodeks wojowniczki? - przerwał mi Nero, jak to każdy Demon. No tak... On oczywiście nie wie, co to kodeks wojowniczki.
- Jako wojowniczka nigdy nie będe okazywać uczuć na polu bitwy. Jako wojowniczka nigdy nie popełnię morderstwa, chyba że w najgorszej sytuacji. Jako wojowniczka nigdy nie będe się malować. Jako wojowniczka zawsze będe przygotowana na nagłą walkę. Jako wojowniczka zawsze będe żyć w zgodzie z moimi siostrami i braćmi na polu bitwy. Jako wojowniczka nigdy nie zdradzę naszej najwyższej Aiko. - wyrecytowałam.
- Najwyższej Aiko? - spytał.
- Nasza królowa. - wytłumaczyłam.
Nero?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz