czwartek, 30 lipca 2015

Od Liny CD Nero

- No dobra, wybaczam wam. - westchnęłam z irytacją. Czemu każdy anioł musiał mieć tak dobre serce?
- No to fajnie, pa. - i poszedł. Zamknęłam drzwi na klucz i padłam na kanapę. Co tu się działo!? Litości... Wybaczyłam mu tyle razy... Chyba jestem kolejną anielicą, która zakochała się w demonie... Nie no proszę... I co tu zrobić? Położyłam się. Niebawem zasnęłam.
Nie obudziłam się z własnej woli. Usłyszałam znany mi głos, który mnie obudził. Nie byłam już zła. Po prostu byłam ciekawa, czemu mnie obudził.
Nero?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy