Nie zauważyłem tego ale no cóż.
-Więc takim czystym aniołkiem nie jesteś-uśmiechnąłem się.no cóż miała ciemne skrzydła niż takie jak czyściutkie białe u typowego aniołka.
-Czemu od razu czysty co?-mruknęła
-Oj weź przecież każdy wie że anioły są praktycznie zaledwie brawie wszystkie są czyste od grzechów.-zaśmiałem się ale po chwili umilkłem .
-A niby czemu tak uważasz?-zapytała się
-Przecież każdy demon powinien to wiedzieć spojrzałem na dziewczynę.
<Nemidith?>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz