czwartek, 30 lipca 2015

Od Nero Cd. Liny

-Więc  widzę że już dużo mi wybaczyłaś - spojrzałem na anielice która leżała.
-Co gdzie jak i jak ty się skapnąłeś-odpowiedziała wstając z łóżka dziewczyna.
-Po pierwsze jestem demonem a po drugie  Aniołki praktycznie zazwyczaj wybaczają a po trzecie już nie jedna mi wybaczyła.-uśmiechnąłem się do niej
-Ty sądzisz że ja .... - chciała najwyraźniej blond włosa anielica dodać ale jej przerwałem .
- A tak na serio to czemu mi wybaczyłaś?Czemu mnie nie zabiłaś od razu?-zapytałem się 

<Lina?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy