-Co gdzie jak i jak ty się skapnąłeś-odpowiedziała wstając z łóżka dziewczyna.
-Po pierwsze jestem demonem a po drugie Aniołki praktycznie zazwyczaj wybaczają a po trzecie już nie jedna mi wybaczyła.-uśmiechnąłem się do niej
-Ty sądzisz że ja .... - chciała najwyraźniej blond włosa anielica dodać ale jej przerwałem .
- A tak na serio to czemu mi wybaczyłaś?Czemu mnie nie zabiłaś od razu?-zapytałem się
<Lina?>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz